Chat with us, powered by LiveChat

Bóg jest bliżej niż myślisz

Nie jest zaskoczony ani obrażony tym, co robisz. Nie ocenia cię przez pryzmat porażek. Nie czeka na potknięcie, by cię ukarać. Nie jest zbyt odległy, by zrozumieć twoje życie. Nie chce cię kontrolować – chce być przyjacielem.

KOCHA CIĘ.

Zrobił więcej niż myślisz

Jezus umarł za ciebie. Poddał się karze za twoje grzechy. Zrobił to bez względu na to, czy przyjmiesz to do wiadomości, czy nie. Ryzykant! Ale prawdziwa miłość często ryzykuje i nie kalkuluje.
Dał się zabić, żebyś mógł znów być blisko Boga. I żyć PEŁNIĄ życia.

rozumie lepiej niż myślisz

Pewnie zastanawiasz się, dlaczego Jezus to zrobił? To proste – żeby dać ci prawdziwą wolność! WOLNOŚĆ od samooskarżenia, od smutku, od krytycyzmu. WOLNOŚĆ od negatywnych myśli, choroby, niedostatku. WOLNOŚĆ od samotności.


Uwierz w to. Naprawdę możesz zacząć wszystko od początku.

jest zaINTERESOWANY TOBĄ bardziej niż myślisz

Bóg jest tak realny. Trudno w to uwierzyć? Zaprzyjaźnij się z Nim. Idź na spacer i mów do Niego. Smutno ci – wypłacz się przed Nim. Masz niesamowity dzień – opowiedz Mu o tym.

Uwierz, że Bogu zależy na tobie i twoim życiu.

ruch należy do ciebie!

Jeśli wierzysz, że śmierć Jezusa nie była bez sensu, że ma znaczenie dla twojego życia – powiedz głośno, że od tej pory chcesz, żeby to On przejął kontrolę nad twoim życiem. Możesz pomodlić się tymi prostymi słowami:

Dobry Boże, dziękuję Ci za Twoją miłość i za to, że zawsze chcesz mojego dobra.

Przepraszam za wszystkie grzechy i upadki w moim życiu i obojętność wobec Ciebie. Dziękuję Ci Jezu, że zdecydowałeś się umrzeć za moje grzechy na krzyżu.

Chcę, żebyś przejął kontrolę nad każdą dziedziną mojego życia i proszę o Twoją pomoc. Jezu, wyznaję Cię dzisiaj moim Panem i Zbawicielem! AMEN!

Facebook  |  Instagram  |  YouTube  |  E-mail

Wrocław dla Jezusa 2017-2019 © Projekt strony: Jędrzej Rayski

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych

Usługę czatu dostarcza LiveChat.

Wrocław dla Jezusa 2017 © Projekt strony: Jędrzej Rayski