Chat with us, powered by LiveChat

Każdy z nas ma coś, z czym się zmaga – zamartwianie się, nałóg, powierzchowna relacja z Bogiem, brak cierpliwości, egoizm, niska samoocena, marnowanie czasu, strach… Pewnie też masz tego dość i chcesz, żeby wreszcie było dobrze. Jeśli masz w sobie determinację, by coś z tym zrobić, konferencja KONKRET. będzie dla Ciebie czasem realnych decyzji i praktycznych kroków, które każdy z nas musi podjąć, by w jego życiu nastąpiła prawdziwa przemiana.

Bóg chce Ci w tym pomóc, ale przecież wiesz, że On bez Ciebie nie zrobi nic. To Twoje życie i Twoja odpowiedzialność. Twoje decyzje, słowa, działania, relacje, rodzina, praca, służba... Ty do zmiany potrzebujesz Boga, a On potrzebuje Ciebie. Niesamowite, prawda? 

Zastanawiaj się więc, módl się, badaj swoje serce i znajdź to, co w Twoim życiu potrzebuje prawdziwej przemiany. W tej podróży z pewnością pomogą Ci również wyjątkowi goście, których zaprosiliśmy w tym roku.

Carl-Gustaf Severin
Group 4

Kaznodzieja i misjonarz głoszący ewangelię na całym świecie. O Bogu mówił już ponad 50 narodom, m.in. w Kazachstanie, Rosji, Afganistanie, Indiach oraz w USA i wielu krajach Europy. Słuchaczy przyciąga unikalnym poczuciem humoru oraz jasnym, głębokim przekazem. Jest jednym z liderów szwedzkiego kościoła Livets Ord w Uppsali.

Duane White
Group 3

Pastor kościoła The Bridge Church w Denton (Teksas). Ewangelista, który od 30 lat podróżuje po całym świecie, głosząc dobrą nowinę o Jezusie. Urodził się z poważnym rozszczepem wargi i podniebienia, co już na zawsze miało mu utrudniać mowę... Dziś jednak jest międzynarodowym mówcą, który motywuje ludzi na całym świecie, by wypełniali Boże przeznaczenie w swoim życiu!

Krzysztof Zaręba
Group 5

Kaznodzieja, który ma niezwykłą umiejętność mówienia o rzeczach trudnych i ważnych w mocny, ale przyjacielski sposób. Autorytet i duchowy ojciec dla wielu pastorów i liderów. Pastor przełożony Społeczności Chrześcijańskiej Północ w Warszawie, największego ewangelikalnego kościoła w Polsce, który w realny sposób niesie pomoc ludziom.

Mateusz Godawa

Ciepły, zachęcający i poruszający mówca, który poprzez osobiste historie i poczucie humoru trafnie dotyka serc ludzi. Pełen wiary i zaufania Bogu – niezłomny w modlitwie. Mąż Anety, a jako syn Joanny i Pawła Godawów od zawsze związany z Kościołem Woda Życia w Koszalinie, w którym z wielką pasją tworzy nową jakość chrześcijańskiej telewizji i multimediów.

Adam Piątkowski

Pastor kościoła Wrocław dla JezusaŻywiołowy, pozytywny, czasem nawet zabawny. Stawia działanie ponad gadanie. Pasjonat życia i wizjoner, zafiksowany na idei budowania Bożego Królestwa tu i teraz: w mieście, szkole, pracy, sąsiedztwie. Duchowy lider, inspirujący mówca, siła napędowa WDJ. Bywa kontrowersyjny, ale zawsze szczery. Z Bogiem przyjaźni się od 30 lat.

Sebastian Stakset

Raper, aktor, były gangster. Jego życiem rządziły alkohol, kokaina i broń. Kilka razy próbował popełnić samobójstwo. Kiedy poznał Boga, radykalnie zmienił swoje życie. Wciąż jest ikoną młodych ludzi, ale dziś nie tylko koncertuje, ale odwiedza też więzienia i ośrodki karne dla młodzieży, mówiąc o Jezusie, przebaczeniu i miłości.

REJESTRACJA ONLINE JEST JUŻ ZAMKNIĘTA, ale cały czas możecie rejestrować się na miejscu, na Rakietowej 33 we Wrocławiu, na całość konferencji i pojedyncze dni! 🚀
W trakcie wszystkich sesji KONKRET. 2019 dzieci w wieku od 4 do 12 lat będą mogły spędzić niezapomniany czas w specjalnej strefie KidsLand🎈 Ogromny plac zabaw zajmie ponad 500 m2, a profesjonalną opiekę zapewnią uśmiechnięci i pozytywni animatorzy z Centrum Edukacji i Inspiracji Twórczych „MARZENIA”. Opłata za dziecko jest JEDNORAZOWA i obejmuje WSZYSTKIE dni konferencji. Młodsze dzieci (0-3 lata) mogą bawić się pod okiem rodziców w specjalnej strefie na sali głównej.

Masz pytania? NAPISZ DO NAS NA CZACIE 💬

piątek

17:00-18:00 REJESTRACJA
18:00-21:15 SESJA WIECZORNA (NAUCZANIA + UWIELBIENIE)
21:30-... BE THE LIGHT NIGHT

sobota

09:00-10:00 REJESTRACJA
10:00-13:15 SESJA PORANNA
13:30-14:30 KONKRETY.
14:30-17:00 przerwa na obiad
17:00-21:30 SESJA WIECZORNA (NAUCZANIA + UWIELBIENIE)

niedziela

11:00-13:00 SPOTKANIE OTWARTE
[WSTĘP WOLNY]

SZCZEGÓŁY
KONKRET. 2018 uwielbienie
KONKRET. 2018 uwielbienie
KONKRET. 2018 uwielbienie
KONKRET. 2018 ścianka
KONKRET. 2018 strefa chillout
KONKRET. 2018 smile
KONKRET. 2018 para prowadząca
KONKRET. 2018 słuchacze
KONKRET. 2018 nauczanie
KONKRET. 2018 dzieci
KONKRET. 2018 dzieci
KONKRET. 2018 dzieci

Konferencja KONKRET. jest organizowana przez Wspólnotę Chrześcijańską Wrocław dla Jezusa. 

Wrocław dla Jezusa 2017 © Projekt strony: Jędrzej Rayski

Wrocław dla Jezusa 2017 © Projekt strony: Jędrzej Rayski