Group 22

6-8 KWIETNIA 2018 | RAKIETOWA 33 | WROCŁAW

Bóg

Czasem życie weryfikuje plany, zaskakuje zmianami, każe się dostosować do nowych okoliczności. To, co daje ukojenie, przynosi zrozumienie i pozwala złapać świeżą perspektywę, to relacja z Bogiem.

Ludzie

Wspólna modlitwa, uwielbianie, zachęcające słowa. Inspirujące rozmowy i zaskakująca hojność. Życzliwe gesty i szczery uśmiech. Nic nie zastąpi relacji z innymi ludźmi, bo zarówno w radości, jak i w smutku bycie razem ma znaczenie.

Jeśli Wrocław jest miejscem spotkań,
a WDJ kościołem relacji, jak więc określić KONKRET?
To wydarzenie, podczas którego będziesz zaskoczony wielką mocą Boga płynącą z tego, że ludzie stoją w jedności i są pełni miłości do siebie nawzajem.

 

partnerzy

Grupa 9
Group 7
MAT G

mateusz godawa

Ciepły, zachęcający i poruszający mówca, który poprzez osobiste historie i poczucie humoru trafnie dotyka serc ludzi.
Pełen wiary i zaufania Bogu – niezłomny w modlitwie. Mąż Anety, a jako syn Joanny i Pawła Godawów od zawsze związany z Kościołem Woda Życia w Koszalinie, w którym z wielką pasją tworzy nową jakość chrześcijańskiej telewizji i multimediów.

Krzysztof Zaręba

Krzysztof Zaręba

Pastor przełożony Społeczności Chrześcijańskiej Północ w Warszawie. Od 30 lat jest niezmiennie zachwycony pomysłem Boga, jakim jest budowa Kościoła. Wraz z żoną Mariolą i grupą niezwykłych ludzi, pełnych pasji i miłości do Jezusa, tworzą największą wspólnotę ewangeliczną w Polsce. Ceniony mówca, który celnie, ale z empatią dotyka nawet najtrudniejszych tematów.

Dave kwa
DAVE NIBLOCK Copy

Pastor kościoła LIFE Church w Leeds w Wielkiej Brytanii, który prowadzi wspólnie z żoną Abs. Przez kilka lat byli pastorami młodzieżowymi w LIFE Church w Bradford, gdzie stworzyli i do
dziś są liderami niesamowitej konferencji młodzieżowej ROCKNATIONS. To niezwykle pozytywny człowiek, zarażający pasją do życia i zachęcający do aktywnego działania.

niedziela
Group 12 Copy 2

Dzieci (od 4 do 12 lat) mogą uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez profesjonalnych animatorów z Centrum Edukacji i Inspiracji Twórczych „MARZENIA”. Powyższe opłaty są jednorazowe i obejmują wszystkie dni konferencji. Małe dzieci będą mogły bawić się pod okiem rodziców w specjalnej strefie na sali głównej lub w strefie chillout w sali Apollo.

Piątek

16:30-18:00 – REJESTRACJA
18:00-21:30 – SESJA WIECZORNA (NAUCZANIA + UWIELBIENIE)

Sobota

9:00-10:00 – REJESTRACJA
10:00-12:30 – SESJA PORANNA
13:00-14:00 – KONKRETY.
14:00-16:30 – przerwa na obiad
16:30-17:30 – KONKRETY.
18:00-21:30 – SESJA WIECZORNA (NAUCZANIA + UWIELBIENIE)

Niedziela [WSTĘP WOLNY]

11:00-13:30 – SPOTKANIE OTWARTE

KONKRETY. PROWADZĄ:

DANUTA I BARTŁOMIEJ TOMCZYŃSCY | Kierunek, 
OKSANA I JAROSŁAW WASILEWSCY | Kościół dla Regionu
VIOLETTA I MIROSŁAW WALCZAKOWIE | SCh we Wrocławiu
KATHERINE I SIERGIEJ SEMENYUK | Assembly of God Łuck

Group 20
JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W K

REJESTRACJA ONLINE JUŻ ZAKOŃCZONA, ALE TO NIC! MOŻESZ SPOKOJNIE OPŁACIĆ WEJŚCIÓWKĘ W PIĄTEK 6 KWIETNIA OD GODZ. 16:30 LUB W SOBOTĘ 7 KWIETNIA OD GODZ. 9:00 W MIEJSCU KONFERENCJI NA RAKIETOWEJ 33 ☺ PŁATNOŚĆ GOTÓWKĄ LUB KARTĄ PŁATNICZĄ – JAK BĘDZIE CI WYGODNIEJ.

GRUPY MOGĄ ZGŁASZAĆ SIĘ CAŁY CZAS MAILOWO POD ADRESEM BIURO@WDJ.PL

ZGŁOSZEŃ NA OBIADY JUŻ NIE PRZYJMUJEMY.

Konferencja KONKRET. jest organizowana przez Wspólnotę Chrześcijańską Wrocław dla Jezusa. 

Wrocław dla Jezusa 2017 © Projekt strony: Jędrzej Rayski

Wrocław dla Jezusa 2017 © Projekt strony: Jędrzej Rayski