poznajmy się!

Jeszcze się nie znamy, ale już nam na Tobie zależy. Chcemy, żeby było Ci z nami komfortowo, a przede wszystkim, by spotkanie z Bogiem, na które Cię zapraszamy, zmieniło Twoje życie. Nie wiesz, czego się spodziewać? Tutaj znajdziesz najważniejsze informacje.

JAK WYGLĄDA NABOŻEŃSTWO?

PRZED...

Spotkanie zaczyna się w niedzielę o 11:00, a kończy około 12:30. Na salę można wchodzić od około 10:40. Nie musisz martwić się o parking, miejsca jest bardzo dużo.

 

...W TRAKCIE...

Podczas nabożeństwa modlimy się, uwielbiamy Boga, śpiewając razem z zespołem. Jesteśmy kościołem dynamicznym i pełnym ekspresji, dlatego spodziewaj się bardziej gitary elektrycznej niż fletu. Po uwielbieniu słuchamy nauczania, które jest również tłumaczone na język angielski.

...I PO

Nie uciekaj! Zatrzymaj się na chwilę w naszej kawiarni, poszperaj w księgarni lub poproś o modlitwę. Jeśli jesteś pierwszy raz, możesz liczyć na smaczną niespodziankę, którą znajdziesz w pakiecie powitalnym. Wielu ciekawych informacji udzieli Ci również uśmiechnięta osoba w PUNKCIE INFO.

003-holiday

CO PODCZAS SPOTKAŃ ROBIĄ DZIECI?

Nasz kościół jest pełen dzieci, więc poświęcamy im wiele uwagi. Podczas nabożeństwa maluchy do 4. roku życia pozostają pod opieką rodziców, a dzieci w wieku 4-12 lat mogą wziąć udział w zajęciach szkółki niedzielnej, gdzie w formie zabawy uczą się, jak stosować Boże Słowo w codziennym życiu.

CO PODCZAS SPOTKAŃ ROBIĄ DZIECI?

Nasz kościół jest pełen dzieci, więc poświęcamy im wiele uwagi. Podczas spotkania maluchy do 4. roku życia pozostają pod opieką rodziców. Dzieci w wieku 4-12 lat mogą wziąć udział w zajęciach szkółki niedzielnej, gdzie w formie zabawy uczą się, jak stosować Boże Słowo w codziennym życiu.

004-church

CO TO ZA KOŚciół?

Nie należymy do żadnej denominacji. Jesteśmy ewangelicznie wierzącymi chrześcijanami, czyli mówiąc prościej ludźmi, którzy chcą iść za Jezusem, czerpiąc przy tym garściami ze Słowa Bożego i relacji z Duchem Świętym. Chrześcijaństwo nie jest dla nas religią, ale wyjątkowym sposobem na życie.

002-group

Czy muszę być członkiem kościoła, by przyjść na spotkanie?

Oczywiście, że nie! Jesteś zawsze mile widziany, niezależnie od tego, kim jesteś i skąd pochodzisz.

question

JAK ŻYĆ?

Każdego dnia sami drążymy ten temat i z pewnością nie znamy jeszcze wszystkich odpowiedzi. Ale jest Ktoś, kto je zna! Dzisiaj jedno jest dla nas pewne – nie ma lepszej opcji na życie, jak przyjaźń z Bogiem!

Co pewien czas organizujemy spotkanie WDJ START, podczas którego dowiesz się więcej o naszym kościele oraz lepiej poznasz pastora i liderów. Chcesz dowiedzieć się więcej? Napisz do nas na chacie (ikonka w prawym dolnym rogu) 🙂

Co pewien czas organizujemy spotkanie POZNAJMY SIĘ. Tam więcej dowiesz się o naszym kościele oraz lepiej poznasz pastora i liderów. Damy Ci znać, kiedy będzie zbliżał się termin kolejnego spotkania.

Kiedy i gdzie odbywają się spotkania?

Nabożeństwo

Niedziela o 11:00 | Centrum Konferencyjne przy Rakietowej 33 we Wrocławiu

BE THE LIGHT (spotkania dla młodzieży)

Piątek o 19:00 | Budynek Stowarzyszenia TRATWA, Legnicka 65b

studium biblijne

Środa o 19:00 | Budynek Stowarzyszenia TRATWA przy Legnickiej 65b (wjazd samochodem od Wejherowskiej)

Grupy domowe

Różne godziny, różne lokalizacje w ciągu całego tygodnia. Dowiedz się więcej.

Facebook  |  Instagram  |  YouTube  |  E-mail

Wrocław dla Jezusa 2017 © Projekt strony: Jędrzej Rayski

Wrocław dla Jezusa 2017 © Projekt strony: Jędrzej Rayski