Chat with us, powered by LiveChat

poznajmy się!

Jeszcze się nie znamy, ale już nam na Tobie zależy. Chcemy, żeby było Ci z nami komfortowo, a przede wszystkim, by spotkanie z Bogiem, na które Cię zapraszamy, zmieniło Twoje życie. Nie wiesz, czego się spodziewać? Tutaj znajdziesz najważniejsze informacje.

JAK WYGLĄDA NABOŻEŃSTWO?

PRZED...

Spotkanie zaczyna się w niedzielę o 11:00, a kończy około 12:30. Na salę można wchodzić od około 10:40. Nie musisz martwić się o parking, miejsca jest bardzo dużo.

 

...W TRAKCIE...

Podczas nabożeństwa modlimy się, uwielbiamy Boga, śpiewając razem z zespołem. Jesteśmy kościołem dynamicznym i pełnym ekspresji, dlatego spodziewaj się bardziej gitary elektrycznej niż fletu. Po uwielbieniu słuchamy nauczania, które jest również tłumaczone na język angielski.

...I PO

Nie uciekaj! Zatrzymaj się na chwilę w naszej kawiarni, poszperaj w księgarni lub poproś o modlitwę. Jeśli jesteś pierwszy raz, możesz liczyć na smaczną niespodziankę, którą znajdziesz w pakiecie powitalnym. Wielu ciekawych informacji udzieli Ci również uśmiechnięta osoba w PUNKCIE INFO.

CO PODCZAS SPOTKAŃ ROBIĄ DZIECI?

Nasz kościół jest pełen dzieci, więc poświęcamy im wiele uwagi. Podczas nabożeństwa maluchy do 4. roku życia pozostają pod opieką rodziców, a dzieci w wieku 4-12 lat mogą wziąć udział w zajęciach szkółki niedzielnej, gdzie w formie zabawy uczą się, jak stosować Boże Słowo w codziennym życiu.

CO PODCZAS SPOTKAŃ ROBIĄ DZIECI?

Nasz kościół jest pełen dzieci, więc poświęcamy im wiele uwagi. Podczas spotkania maluchy do 4. roku życia pozostają pod opieką rodziców. Dzieci w wieku 4-12 lat mogą wziąć udział w zajęciach szkółki niedzielnej, gdzie w formie zabawy uczą się, jak stosować Boże Słowo w codziennym życiu.

CO TO ZA KOŚciół?

Nie należymy do żadnej denominacji. Jesteśmy ewangelicznie wierzącymi chrześcijanami, czyli mówiąc prościej ludźmi, którzy chcą iść za Jezusem, czerpiąc przy tym garściami ze Słowa Bożego i relacji z Duchem Świętym. Chrześcijaństwo nie jest dla nas religią, ale wyjątkowym sposobem na życie.

Czy muszę być członkiem kościoła, by przyjść na spotkanie?

Oczywiście, że nie! Jesteś zawsze mile widziany, niezależnie od tego, kim jesteś i skąd pochodzisz.

JAK ŻYĆ?

Każdego dnia sami drążymy ten temat i z pewnością nie znamy jeszcze wszystkich odpowiedzi. Ale jest Ktoś, kto je zna! Dzisiaj jedno jest dla nas pewne – nie ma lepszej opcji na życie, jak przyjaźń z Bogiem!

Co pewien czas organizujemy spotkanie WDJ START, podczas którego dowiesz się więcej o naszym kościele oraz lepiej poznasz pastora i liderów. Chcesz dowiedzieć się więcej? Napisz do nas na chacie (ikonka w prawym dolnym rogu) :-)

Co pewien czas organizujemy spotkanie POZNAJMY SIĘ. Tam więcej dowiesz się o naszym kościele oraz lepiej poznasz pastora i liderów. Damy Ci znać, kiedy będzie zbliżał się termin kolejnego spotkania.

Kiedy i gdzie odbywają się spotkania?

Nabożeństwo

Niedziela o 11:00 | Centrum Konferencyjne przy Rakietowej 33 we Wrocławiu

BE THE LIGHT (spotkania dla młodzieży)

Piątek o 19:00 | Budynek Stowarzyszenia TRATWA, Legnicka 65b

studium biblijne

Środa o 19:00 | Budynek Stowarzyszenia TRATWA przy Legnickiej 65b (wjazd samochodem od Wejherowskiej)

Grupy domowe

Różne godziny, różne lokalizacje w ciągu całego tygodnia. Dowiedz się więcej.

Facebook  |  Instagram  |  YouTube  |  E-mail

Wrocław dla Jezusa 2017-2019 © Projekt strony: Jędrzej Rayski

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych

Usługę czatu dostarcza LiveChat.

Wrocław dla Jezusa 2017 © Projekt strony: Jędrzej Rayski