Chat with us, powered by LiveChat

NABOŻEŃSTWO | NIEDZIELA | 11:00

Spotkanie niedzielne zaczyna się o 11:00 i kończy około 12:30. Podczas nabożeństwa modlimy się, uwielbiamy Boga śpiewem i muzyką, słuchamy też nauczania. Po spotkaniu zapraszamy do kawiarenki i księgarni. Możemy się też za Ciebie pomodlić.

pexels-photo-192556

STUDIUM BIBLIJNE

Na tych spotkaniach sięgamy w Słowo naprawdę głęboko i wykopujemy rzeczy, dzięki którym lepiej rozumiemy Boga i życie. Studium prowadzi największy znany nam fascynat Biblii – pastor Adam Piątkowski. Mówią, że kto raz posłucha, już nie opuści żadnego spotkania.

btl

BE THE LIGHT | PIĄTEK | 19:00

Dlaczego BE THE LIGHT? Bo chcemy być światłem dla naszych przyjaciół, a sens życia na maksa odnajdujemy w Bogu. Mamy grupy domowe, organizujemy koncerty, imprezy i warsztaty. Widzimy się w każdy piątek o 19:00 w Hotelu Terminal przy Rakietowej 33 we Wrocławiu.

alfa

kurs alpha | poniedziałek | 18:30

To cykl wyjątkowych spotkań, w trakcie których możesz poznać ciekawych ludzi oraz odkryć wiarę i sens życia. Zapraszamy Cię na pyszną kolację, krótki wykład i dyskusję. Możesz tylko słuchać, możesz zadać każde pytanie, możesz włączyć się na tyle, na ile chcesz. W ciągu roku odbywa się edycja wiosenna i jesienna.

blessom

blessom | sobota

To niezwykłe spotkania tworzone przez dziewczyny dla dziewczyn w wieku 15-25 lat. Bezpieczna przestrzeń do rozmów na ważne tematy, takie jak relacje, seksualność czy duchowość.

sniadanie

ŚNIADANIe DLA KOBIET | sobota | 10:00

Niektóre weekendy możesz rozpocząć inaczej. Ktoś może przygotować Ci pyszne śniadanie, zaparzyć pachnącą kawę, zaśpiewać na żywo i porozmawiać o wartościowych rzeczach. Takie właśnie są Śniadania dla Kobiet, czyli cykliczne spotkania dla dziewczyn i kobiet w różnym wieku.

dziki

DZIKI | CZWARTKI STACJONARNIE | MĘSKIE WYPADY

Szukasz męskich relacji? Dołącz do Dzików! To grupa chłopaków i mężczyzn, którzy w swoim gronie rozmawiają o życiu i przybliżają się do Boga, zawsze przy tym dobrze się bawiąc. Oprócz spotkań stacjonarnych we Wrocławiu, szukają przygód na spływach, wędrują po górach i urządzają sobie strzelanki w lesie.

GRUPY DOMOWE

Kościół to ludzie i relacje między nimi. Co to dla nas znaczy? Wspólne przeżywanie sukcesów i kłopotów. Rozmowy wykraczające poza „co u ciebie słychać?”. Praktyczna pomoc, duchowy rozwój i motywowanie do odważnych decyzji.  Wspólna zabawa, śmiech i świętowanie. Taką relację trudno jest zbudować na niedzielnych spotkaniach. Ale mamy na to sposób!

Grupy domowe, małe grupy, grupy dzielenia – nazw jest kilka, bo i grupy są niejednakowe. To spotkania, które odbywają się w ciągu tygodnia: w różne dni, w różnych częściach miasta, w różnej formie. Są m.in. grupy młodzieżowe, dla nowych osób, rodzinne, modlitewne. Kimkolwiek jesteś – mamy dla Ciebie odpowiednie miejsce. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci je znaleźć!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Napisz do nas na maila [email protected].

©2023 Wrocław dla Jezusa