Chat with us, powered by LiveChat

NABOŻEŃSTWO | NIEDZIELA | 11:00

Spotkanie niedzielne zaczyna się o 11:00 i kończy około 12:30. Podczas nabożeństwa modlimy się, uwielbiamy Boga śpiewem i muzyką, słuchamy też nauczania. Po spotkaniu zapraszamy do kawiarenki i księgarni. Możemy się też za Ciebie pomodlić.

pexels-photo-192556

STUDIUM BIBLIJNE | ŚRODA | 19:00

Chcesz się przenieść do czasów króla Dawida albo pójść na spacer z Abrahamem? Zapraszamy w każdą środę o 19:00 na transmisje online na grupie WDJ na Facebooku! Studium prowadzi największy znany nam fascynat Biblii – pastor Adam Piątkowski. Mówią, że kto raz posłucha, już nie opuści żadnego spotkania.

BTL

BE THE LIGHT | PIĄTEK | 19:00

Dlaczego BE THE LIGHT? Bo chcemy być światłem dla naszych przyjaciół, a sens życia na maksa odnajdujemy w Bogu. Mamy grupy domowe, organizujemy koncerty, imprezy i warsztaty. Widzimy się w każdy piątek o 19:00 w Hotelu Terminal przy Rakietowej 33 we Wrocławiu.

misjamama

Misja mama

Też jesteś mamą? Dołącz do nas! Spotykamy się raz w miesiącu. Rozmawiamy o tym, jak wychowywać dzieci w Boży sposób i jak cieszyć się macierzyństwem, by nie zwariować. Dużo się też modlimy. Ale nie tylko! Po prostu lubimy sobie pobyć razem po babsku. Wspólnie świętujemy narodziny kolejnych dzieci i wspieramy się w trudnych momentach. No i mamy nasze sekretne, wieczorne wyjścia na miasto!

GRUPY DOMOWE

Kościół to ludzie i relacje między nimi. Co to dla nas znaczy? Wspólne przeżywanie sukcesów i kłopotów. Rozmowy wykraczające poza „co u ciebie słychać?”. Praktyczna pomoc, duchowy rozwój i motywowanie do odważnych decyzji.  Wspólna zabawa, śmiech i świętowanie. Taką relację trudno jest zbudować na niedzielnych spotkaniach. Ale mamy na to sposób!

Grupy domowe, małe grupy, grupy dzielenia – nazw jest kilka, bo i grupy są niejednakowe. To spotkania, które odbywają się w ciągu tygodnia: w różne dni, w różnych częściach miasta, w różnej formie. Są m.in. grupy młodzieżowe, dla nowych osób, rodzinne, modlitewne. Kimkolwiek jesteś – mamy dla Ciebie odpowiednie miejsce. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci je znaleźć!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Napisz do nas na chacie (ikonka w prawym dolnym rogu) :-)

Facebook  |  Instagram  |  YouTube  |  E-mail

Wrocław dla Jezusa 2017-2019 © Projekt strony: Jędrzej Rayski

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych

Usługę czatu dostarcza LiveChat.

Wrocław dla Jezusa 2017 © Projekt strony: Jędrzej Rayski